تا ته بخوانید وگرنه ...به نظر شما ما ایرانی ها سلامت عقلی داریم؟

یک روز یکی می نویسه این mail رو اگه forward کنی شانس میاری و اگه نکنی می میری، ما هم با وجود این که باور نمی کنیم اما mail رو forward می کنیم!!

یک روز یکی sms میزنه که فلان روز تهران زلزله میاد، ما البته می دونیم که زلزله قابل پیش بینی نیست و اگه باشه حتما اول از همه توی رسانه ها اعلام میشه؛ اما کار و زندگیمون تو تهران رو بی خیال می شیم و میریم مسافرت!

یک روز یک احمق شارلاتان میگه دارم میام ایران رو نجات بدم، البته که باور نمی کنیم. اما تمام شبکه های ماهواره ایمون مصاحبه ها و سخنرانی های اون رو پخش می کنن. ما همه می شینیم پای تلویزیون و بی خیال هم نمی شیم.

آقای کاندیدا میگه به همتون ماهی 50 تومن میدم. می خندیم و میگیم همچین کاری غیر ممکنه. ولی بهش رای میدیم چون اگه بده چی میشه! یا اون یکی که از نفت و سفره صحبت می کنه{...}

دندون که درد می کنه یکی میگه چشم چپتو ببند و در حالی که با انگشت به پات اشاره می کنی این ورد رو بخون، ما چی؟ خوب معلومه، قبول نداریم. اما این کارو می کنیم چون ضرری که نداره. داره؟

اینو بخور خوشگل میشی، اون ورد رو بخون شفا پیدا می کنی، اینو از دماغت آویزون کن لاغر میشی، اونو بکن تو سوراخ گوشت بچه ات پسر میشه، همه رو انجام میدیم با اینکه قبولشون نداریم. مگه ضرری داره؟

اصلا اینقدر تو این مملکت حرف بی منطق زده شده که دیگه یادمون رفته اگه چیزی رو شنیدیم بگیم آخه رو چه حسابی؟ با چه منطقی؟

حالا یک خبر خیلی مهم بهتون بدم.
امام زمان این جمعه میاد. یکی از اصحاب پیامبر گفته که پیامبر در گوش من فرمود هر وقت دوم رمضان همزمان بشه با 24 شهریور، جمعه هفته بعدش امام زمان میاد. اون شخص هم اینو به یک بچه کر و لال گفته که با شنیدن(!) این حرف زبونش باز شده؛ و پدرش که نمی گذاشته دخترش اینا رو به کسی بگه لال شده!
اگه 10 نفر رو به خوندن این نوشته دعوت نکنین دشمن امام زمان هستین!
یک دانشجوی یزدی به این توجهی نکرد و کامپیوترش ویروسی شد و یک سال بعد هم برادرش مشروط شد. یک عرب هم عصر پنجشنبه این مطلب رو خوند و جمعه صبح ایدز گرفت!!!

/ 7 نظر / 10 بازدید
froid

salam najur sang hesam,jedan moredaye jalebi baraye adam salamat agli gofti,yadet bashe hamun ruza 2sala pish zaman entekahbat maham khodemun faalite ghashangi kardim 1 az refigamun dar eyne nabavari eb ki ray dad

فرشيد

سلام هم به فرويد عزيز هم به آق حسامو. احتمالا منظور فرويد من نيستم که به احمدی نژاد رای دادم مساله رو سياسی نکنيم قضيه همون پيش بينی ۵۰۰۰ سال پيش سينوهه است که تا انسان دوپا پابرجاست حماقتش هم سر جاشه! حالا يه طرف دنيا يه جور احمقن اونطرف يه جور ديگه

حسام

قضیه همون یارو است که ازش می پرسن چرا توی تیمارستانی؟ گفت: من به اونا گفتم دیوونه اید، اونا هم به من گفتن دیوونه ای. چون اونا بیشتر بودن منو آوردن اینجا.

مینا

خب بدبختا وقتی میگم کم دارین باور کنین والا باور که نمیکردین خاخولا

الهه

خیلی با مزه بود. حتما برای دوستام که مجبورند در بلاد ترک زبان دانشجو باشند می فرستم.

الهه

آخه دست خودشون که نیست.