کامنتها

Vahid joe و man عزيز

مطالبی که در وبلاگ من می آيد عمدتاْ يا کار خودم است، يا ترجمه آزاد از خودم است، ويا تغييرات داده شده در آنها به حدی هست که بتوان آن را يک متن جديد ناميد. در غير اينصورت همانطور که تا حالا ديده ايد منبع آن در پايان ذکر شده است.

اگر روال و سبک بعضی از مطالب به نظرتان آشنا و تکراری می آيد، به اين دليل است که من از سبک کارهای شل سيلورشتاين، هرمان هسه، احمد شاملو و صادق هدايت الگو می گيرم. و حتا متنهايی که صددرصد کار خودم است از نظر سبکی و ظاهری شباهتهايی به آنها دارد.

ضمنا تا زمانی که در کشور ما هيچ گونه قانون کپی رايتی رعايت نمی شود و زحمات بسيار نويسندگان و برنامه نويسان يک شبه بر باد می رود، و حتا شعر حافظ با نام اکبرزاغی و کاظم سه سوت منتشر می شود!!!‌، از من عضو کوچک اين جامعه انتظار نداشته باشيد که مطالب تلخيص شده را با ذکر منبع اصلی وارد کنم.

/ 1 نظر / 9 بازدید
زبل خان

۱. سلام ۲. داداش من رعایت قانون کپی رایت یا عدم اون هیچ ربطی به تو نداره. تو باید وظیفه ات و کار درست رو انجام بدی. این جوری توجیه نمی شه. ۳. گفتی <در کشور ما هيچ گونه قانون کپی رايتی رعايت نمی شود > در حالیکه چند وقتیه برای آثار داخلی جدی شده. مطمئنا خبر داری.