ایرانسل برترین سرویس دهنده مخابراتی سال کشور شد

در نخستین دوره "جوایز فناوری ایران" (ITA)، شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل به عنوان برترین سرویس دهنده مخابراتی کشور انتخاب و معرفی شد.

 در بخش اصلی مراسم اهدای جوایز فناوری ایران (ITA) که به همت هفته نامه تخصصی عصرارتباط و با حضور مدیران ارشد شرکت های خصوصی و دولتی فعال در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران در محل مرکز همایش های کتابخانه ملی برگزار شد هیئت داوران جوایز فناوری ایران، شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل را به سبب پیشرو بودن در ارائه خدمات نوین تلفن همراه، به عنوان سرویس دهنده برتر مخابراتی کشور در سال 1387 معرفی کرد.

 شایان ذکر است که برترین ها در بخش اصلی جوایز فناوری ایران از میان 28 نامزد انتخاب شدند که در بخش برترین ارائه دهنده خدمات مخابراتی، شبکه های تلفن همراه "همراه اول"، "ایرانسل" و "تالیا" نامزد دریافت تندیس زرین ITA بودند که در این میان شبکه تلفن همراه ایرانسل به سبب پیشرو بودن در ارائه خدمات نوین تلفن همراه موفق به کسب عنوان "برترین سرویس دهنده مخابراتی کشور در سال 1387" شد.

 

منبع: ایرانسل

 

page rank رو داشته باشین 2 شده.

/ 9 نظر / 8 بازدید
حسام

اقا اینجا کسی کامنت گذاشته؟ یه دونه کامنت هست ولی چرا من نمی بینمش؟!!!

سعید آئینه وند(بختیاری)

سلام... این عکس "حسن تیپ" از کجا آوردی ؟ من این بنده خدا رو می شناختم تبریزی نبود...

حسام

سلام حسن تیپ رو از یکی از دوستان گرفتم. آره ممکنه تبریزی نباشه. اگه گداشتن این عکس کسی رو ناراحت میکنه بگین تا پاکش کنم.

هدیه

lotf dari shoma ma to madresam rimelo mizanim

هدیه

asan be man miad? man bache be in mazloomi

امین

دوست عزیز سلام.می خوام بدونم اگر همیشه با ویلاگت همراه هستی می تونی به وبلاگ من بیای و با هم همکاری کنیم. موضوعات وبلاگ من هم مانند وبلاگ شما در مورد IT می باشد. وبلاگ ها باید از چندین مدیر تشکیل شوند.تا بتوانند بهترین مطالب را ارائه دهند .

دوست شما

در زندگي تو هر چيزي زاييده شعور تو است. اگر آگاهي‏ات دگرگون شود، محصولات و فرزندان آن هم دگرگون مي‏شوند. خوبي و بدي، بيماري و شفا، رنج و راحتي، فقر و ثروت، ضعف و قدرت، كوچكي و بزرگي و همه مظاهر زندگي و مرگ ناشي از نوع و فرم شعور است. خداوند بواسطه آنچه در ذهن و قلب توست، با تو رفتار مي‏كند، از تو مي‏گيرد و به تو مي‏بخشد.

فالینوس

سلام دوست عزیز وبلاگ جالبی داری . رنگشو که خیلی دوست داشتم . به سایت من هم یه سر بزن و نظرتو بگو ، خوشحال میشم . چیزای جالبی توش پیدا می کنی . فروشگاه من ، دی وی دی های Rip شده HD Blu ray 720p 1080p داره (فیلم سینمایی , کارتون , مستند ) ... شاد باشی ... www.hdmovies.ir [هورا][هورا][هورا]

amm

سلام از newwitting ( دانش جدید ) مزاحم میشم خواستم بگم اگه میشه با هم تبادل لینک کنیم این وبلاگ تازه راه افتاده می خوام هرچه زودتر سر و سامون بگیره تا در خدمتتون باشه اگه این لطف رو در حق من بکنید بسیار ممنون میشم اگه موافق بودید لطف کنید منو با نام ( علم و فن آوری ) لینک کنید اسم لینکتون رو هم در نظرهاتون بگین تا با همون اسم لینکتون کنم