سوتی و باقی قضایا
ساعت ۱:٤٤ ‎ق.ظ روز یکشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۸٦  

سلام

دوست عزیز مرسی از کامنتت و مرسی از اینکه خودتو معرفی کردی با اینکه نمی دونم از چه طریقی وبلاگ من رو پیدا کردی. البته زیاد مهم نیست.

خودت خوب می دونی که هر آدمی یه سری ویژگیهای خوب و بد داره. یکی از ویژگیهای من (خوب یا بد بودنش رو خودتون تصمیم بگیرید) اینه که با تعصب مخالفم و به طور ناخودآگاه هر جا تعصبی ببینم باهاش مخالفت می کنم. دست خودم هم نیست. پس فکر نکن با گوشه و کنایه زدن در مورد محل تولد من یا چیزهایی شبیه به این من رو عصبانی یا ناراحت می کنی. البته اگه منو درست میشناختی و اصل و نسبم رو می دونستی به همدانی بودنم گیر نمی دادی! همچنین معلومه همدان رو هم خوب نمیشناسی، چون محله لر نشین نداره!!!

 


قصد طرفداری و توجیه ندارم اما بدانید که cocktail به معنی نوشیدنی و نوشابه است که در زبان عامیانه cock  نیز گفته می شود. شاید شما تصور کردید که coke را اشتباهاً cock نوشته اند.

نکته دیگه اینکه من فکرش رو نمی کردم حتی یکی از بینندگان وبلاگ تصور کنه که من طالع بینی هندی رو کار خودم می دونم، وگرنه حتماً با فونت 32 زیرش می نوشتم که این طالع بینی هندیه و من خودم ننوشتم! اشتباه تایپی هم انگار واسه شما خیلی عجیبه. هنوز معنی سوتی رو نمی دونی (که این خودش یه سوتیه).

یه چیزی باید خدمتت عرض کنم که این عکسهایی که ما اینجا می ذاریم محض خنده است. در ضمن در هیچ جای دنیا نمی تونی به راحتی تبریز سوتی پیدا کنی. این دیگه از شانس اوناست که گیر من افتادن. من توی آرشیو عکسام از جاهای دیگه هم سوتی دارم که حتماً می ذارم تو وبلاگ. ولی خوب 90 درصدش از تبریزه! وبلاگت رو هم هر وقت راه اندازی کردی آدرسشو بهم بده خیلی دوست دارم ببینم چه عکسایی میذاری.

در کل از نوع نوشتن شما معلومه که قصد داشتید با یک حالت روشنفکر مآبانه من را عصبانی کنید که باید عرض کنم سخت در اشتباهید.

از دوستان عزیز عذر می خوام که این مطالب غیرضروری رو توی وبلاگم نوشتم. آخه واجب بود.