توضيحاتی چند!
ساعت ٢:٥٤ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ٤ امرداد ۱۳۸٤  

با سلام خدمت همه دوستانم

۱- اولاْ تشکر می کنم که اين دفعه رو واقعا شرمنده کردين. نمی تونيد باور کنيد که من چقدر خوشحال می شم وقتی وارد وبلاگم می شم و ميبينم نظر تازه ای وارد شده. تنها چيزی که باعث ميشه من ادامه بدم همين نظرات شماست. یه تشکر ويژه هم می کنم از man که واقعاْ هميشه پايه يوده و يه جايزه ويژه هم در انتظارشه (اين دفعه ديگه واقعيه!)

باز هم از همه دوستان ميخوام که حالا که زحمت کشيدن و تا اينجا اومدن يه کليک کوچولو هم اون پايين بکنن.

۲- دوستانی که لطف می کنن و نظر می دن، اگه نمی خوان شناخته بشن، از يه اسم مستعار ثابت استفاده کنن که حداقل من بدونم کی هستن. مثل همون کاری که man می کنه يا ؟؟؟؟؟؟ که اميدورام مسافرت بهش خوش بگذره. torke... و marco حدس می زنم يه نفر باشن و حدس می زنم کيه. ولی اگه خوشون لطف کنن و از طريق مسنجر به من بگن ممنون ميشم. penguin_hh83

۳- از اينکه سرعت وبلاگ خيلی پايين اومده عذر می خوام و قول می دم درستش کنم. در ضمن اين وبلاگ فعلاْ حالت آزمايشی داره و قراره يه قالب جديد وبسايت به اسم «سايت-بلاگ» يا «مجله آن لاين» يا ... که هنوز قطعی نشده بسازم. با سرعت بالاتر و مطالب متنوع تر. با راه اندازی اون سايت هر کدوم از دوستان که بخوان می تونن همکاری کنن. مطالب وب سايت جديد هيچ محدوديتی نداره و هر موضوع جوان پسندی از شير آدميزاد گرفته تا بال مگس دريايی توی اون نوشته ميشه!

۴- از ابتدای شروع به کار وبلاگ خودم رو کنترل کردم تا مطالب سياسی ننويسم. اما با تموم شدن دوره خاتمی دلم نيومد چيزی ننويسم. هر چند که مطلب چندان هم سياسی نيست. به هر حال بازهم خودداری می کنم تا سنگينی آن چکش چوبی و رقص آن تسمه های لاستيکی و برق آن ميله های سرد و سخت و موازی بيشتر از اين به من چشمک نزنند!

متشکرم